בדיקת יכולת לשחיינים

"לעוף על המים" ולשבור שיאים חדשים

כל שחיין ושחיינית, חובבים, ספורטאים מקצועיים או טריאתלטים, מכירים את התחושה של "לעוף על המים". שחייה חלקה ומהירה, תוך הבנה ברורה איך הגוף צריך לזוז בצורה הטובה ביותר, כדי להתקדם במים במהירות ולהגיע לתוצאה שאנחנו רוצים.
במעבדת המחקר של מכון סילבן אדמס לספורט, אנחנו מסייעים לכם לשבור שיאים חדשים, באמצעות מבדקים לשיפור שחייה, ולהצליח להגיע לרמת מצוינות ולעלות רמה בהתאם ליכולות שלכם.

תנועה נכונה ויעילה, יכולה ליצור מצוינות ולהביא לשיפור משמעותי בהתקדמות על המים ולהעמיד ספורטאי על הפודיום. זה לא משנה אם הפודיום הוא אולימפי, או אם מדובר ב"פודיום" אישי, שמעיד על הצלחה, כשהגעתם לתוצאה וליעד שהצבתם לכם.

לשפר ביצועים. להוביל את הגוף למקסימום.

אם אתם רוצים לשפר תוצאות בשחייה, להגיע לשיאים חדשים וללמוד כיצד לייעל כל תנועה במים – מעבדת השחייה שבמכון אדמס היא המקום בשבילכם.
במכון סילבן אדמס לספורט משלבים בין מדע וטכנולוגיה מתקדמת, ובאמצעות מבדקים מותאמים אישית, אנו מעניקים לספורטאי

מעבדת השחייה שבמכון, כוללת בריכת זרמים בה השחיינים שוחים ם הזדמנות ייחודית להבין לעומק כיצד לשפר ביצועים, לנוע טוב ויעיל יותר במים. נגד הזרם, במהירות מותאמת אישית, בכל אחד מארבעת הסגנונות התחרותיים: פרפר, גב, חזה וחתירה.
מהירות הזרם המשתנה יכולה לדמות עבור הספורטאי קצב של אימון או תחרות.

איך זה עובד?

במהלך האימון השחיינים מצולמים בעזרת מצלמות SwimPro מעל ומתחת למים, על מנת לאפשר ניתוח מדויק ומקיף של תנועות השחייה. המצלמות אף יכולות לשמש לצורך אימונים ובדיקות "בשטח".

שיפור טכניקה בשחייה היא עבודה המורכבת מניואנסים קטנים וכמעט לא מורגשים.
לרוב, שחיינים וטריאתלטים מתקשים לשים לב בעצמם לסטיות קטנות מעבודה טכנית נכונה, ולכן הצילומים יוקרנו בזמן המבדק, באמצעות מקרן במעבדת השחייה.
השחיינים יוכלו לראות עצמם שוחים בזמן אמת, להפנים וליישם תיקונים נדרשים בצורה האפקטיבית והמהירה ביותר. בנוסף לצילומי הוידאו המוקרנים, ניתן לבצע את המבדק בנוכחות מאמן מוסמך מטעם המכון, שמעניק לכם פידבק במהלך האימון.
בסיום המבדק השחיינים הנבדקים מקבלים דו"ח מקיף הכולל המלצות לתרגילים לשיפור הטכניקה, תמונות וצילומי וידאו וכן נערך מפגש סיכום עם מאמן השחייה כדי לעבור על הממצאים ועל ההמלצות.

ליצור מצוינות BODY     MIND     SCIENCE    

הצוות המקצועי שלנו במכון סילבן אדמס לספורט עובד איתכם ובשבילכם, ביחד עם המאמנים שלכם. המבדקים מותאמים לצרכים, ליכולות הפיזיולוגיות ולמטרות שהצבתם לעצמכם.

המכון הוקם במטרה ליצור מצוינות בספורט בעבודה משולבת בין יכולת פיזית, מדע ומחקר.
הכלים המדעיים והטכנולוגיה העומדת לרשותנו, מעניקה לכם הזדמנות ליצור מצוינות ולשבור שיאים חדשים –
בין אם אתם שחיינים חובבים או תחרותיים, שוחים בבריכה או במים פתוחים, שחיינים מתחילים או "דג ותיק" במים.

אתם מוזמנים אלינו למעבדת השחייה על מנת לייעל ולדייק כל תנועה שלכם, כדי לאפשר לכם לשחות מהר יותר, נכון יותר, רחוק יותר וטוב יותר.

למידע על מבדקי השחייה, בריכת הזרמים וכיצד אנו יכולים לסייע לכם ליצור מצוינות בשחייה ובכלל, השאירו פרטים בטופס או התקשרו  073-3804138

 

Going Beyond - הדרך למימוש הפוטנציאל שלכם בספורט מתחילה כאן 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>