בדיקת יכולת לרצים

להגיע לשיא היכולת

הדבר החשוב ביותר לכל ספורטאי הוא להגיע לשיא היכולת שלו ולשבור שיאים חדשים. במכון סילבן אדמס לספורט אנחנו מסייעים לכם, באמצעות המדע, להגיע לשיא היכולת ולמצות את הפוטנציאל האישי שלכם.

מבדקי הריצה במעבדת המחקר שלנו מאפשרים מגוון רחב של שירותים, מותאמים אישית, לכל אדם שעוסק בריצה ובטריאתלון למרחקים קצרים וארוכים.
הבדיקות הפיזיולוגיות נעשות באמצעות מתקנים ייחודיים וטכנולוגיה מתקדמת, ובהן נבדקים הרצים מבחינה פיזיולוגית, מטבולית, וביומכנית על מנת להעריך את יכולתם במגוון רחב של אספקטים שונים הקשורים ביכולת הגופנית.
בזכות התוצאות המתקבלות מהמבדקים, נוכל לאתר את הגורם (או הגורמים) המגביל במאמץ, לדייק את תוכנית האימונים ולעקוב אחרי שינויים בכושר וביכולות ספציפיות.

לשפר ביצועים. להוביל את הגוף למקסימום.

אתם עובדים קשה ויש לכם רצון לשפר ביצועים, להפוך את האימון לאפקטיבי ביותר, ולעבוד נכון ומדויק, כדי להגיע אל היעד שהצבתם לעצמכם.
באמצעות מבדקי הריצה במכון סילבן אדמס לספורט, תוכלו להוביל את הגוף למקסימום יכולת, לבנות, יחד עם המאמן, תוכנית אימונים מבוססת מחקר ומדע ומותאמת לכם באופן אישי.

לגלות איך לשבור שיאים חדשים

הצוות המקצועי שלנו מלווה אתכם מהרגע הראשון ובמהלך המבדקים. מהתאמת המבדק/ים לצרכים שהגדרתם וליווי צמוד במבדקים עצמם.
לאחר המבדק, הצוות שלנו, המורכב מאנשי מקצוע מובילים בתחומם, מנתח את תוצאות, מכין עבורכם דו"ח אישי, ועובר איתכם על ממצאי המבדק. בפגישת ייעוץ, נעניק לכם הכוונה וייעוץ מקצועי כיצד עליכם לפעול במטרה להגיע אל היעד שלכם.

 

איך זה עובד?

במבדקים השונים, אנו מודדים את האוויר הנשאף וננשף בעזרת מערכת מטבולית, וכך יכולים להעריך את צריכת החמצן המרבית ולאתר בדיוק רב את הספים הפיזיולוגיים לפיהם מבוצעת חלוקת העומס באימונים (זונים).
באמצעות המדדים אנו יכולים להעריך את החלק היחסי של השימוש בשומנים ובפחמימות כמקורות אנרגיה (היעילות המטבולית במאמץ) ולבצע את הערכת היעילות המכנית (היחס בין צריכת החמצן למהירות בקצבים שונים. 

בנוסף, ניתן לבצע מדידת לקטט במהלך המבדקים על מנת לאתר את סף הלקטט.

ליצור מצוינות BODY     MIND     SCIENCE    

הצוות המקצועי שלנו במכון סילבן אדמס לספורט עובד איתכם ובשבילכם, ביחד עם המאמנים שלכם. המבדקים מותאמים לצרכים, ליכולות הפיזיולוגיות ולמטרות שהצבתם לעצמכם.

המכון הוקם במטרה ליצור מצוינות בספורט בעבודה משולבת בין יכולת פיזית, מדע ומחקר.
את בדיקות הריצה ניתן לבצע על גבי מסילת
Saturn 300,  תוך כדי הגברת המהירות ו/או השיפוע ניתן גם למדוד את תפקוד ועייפות השרירים (ברגליים) באמצעות  EMG – electromyogram.

הכלים המדעיים והטכנולוגיה העומדת לרשותנו, מעניקה לכם הזדמנות ליצור מצוינות ולשבור שיאים חדשים – בין אם אתם רצים חובבים, רצי טריאתלון, אנשי איירונמן, או ספורטאים אולימפיים.

למידע על מבדקי הריצה וכיצד אנו יכולים לסייע לכם ליצור מצוינות בריצה ובכלל,
השאירו פרטים בטופס או התקשרו  073-3804138

 

Going Beyond - הדרך למימוש הפוטנציאל שלכם בספורט מתחילה כאן 

 

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>