בדיקת יכולת לרוכבים

להגיע לשיא היכולת בדרך המהירה ביותר

מהרגע שאתם עולים על האופניים, ומתחילים לרכוב, יש לכם רצון ליעיל את הזמן שאתם ״מבלים״ על האופניים.  אתם רוצים לדעת שאתם מפיקים את המקסימום מהאימון ומתאמנים באופן שהכי נכון לכם.
כדי להגיע לשם ולהצליח לשבור שיאים אישיים חדשים, אנחנו מזמינים אתכם להגיע למבדקים ייחודיים במעבדת הספורט שלנו במכון סילבן אדמס לספורט, שיובילו אתכם למקסימום יכולת בדרך הנכונה ביותר לכם.

מבדקי רכיבת האופניים במעבדת המחקר שלנו מאפשרים מגוון רחב של שירותים, מותאמים אישית, לכל אדם שעוסק ברכיבת אופניים ובטריאתלון למרחקים קצרים וארוכים.
הבדיקות הפיזיולוגיות נעשות באמצעות מתקנים ייחודיים וטכנולוגיה מתקדמת, ובהן נבדקים רוכבי האופניים מבחינה פיזיולוגית, מטבולית, וביומכנית על מנת להעריך את יכולתם במגוון רחב של אספקטים שונים הקשורים ביכולת הגופנית.
בזכות התוצאות המתקבלות מהמבדקים, נוכל לאתר את הגורם (או הגורמים) המגביל במאמץ, לדייק את תוכנית האימונים ולעקוב אחרי שינויים בכושר וביכולות ספציפיות.

לשפר ביצועים. להוביל את הגוף למקסימום.

אתם עובדים קשה ויש לכם רצון לשפר ביצועים, להפוך את האימון לאפקטיבי ביותר, לעבוד נכון ומדויק, כדי להגיע אל היעד שהצבתם לעצמכם.
זה לא משנה אם אתם רוכבי כביש, שטח או וולודרום, טריאתלטים מתחילים או ותיקים. באמצעות מבדקי רכיבת האופניים במכון סילבן אדמס לספורט, תוכלו להוביל את הגוף למקסימום יכולת, להשתפר, ולבנות יחד עם המאמן שלכם תוכנית אימונים מבוססת מחקר, מדע ונתונים אינדיבידואלים מדויקים.

לגלות איך לשבור שיאים חדשים

הצוות המקצועי שלנו מלווה אתכם מהרגע הראשון ובמהלך המבדקים. מהתאמת המבדק/ים לצרכים שהגדרתם וליווי צמוד במבדקים עצמם.
לאחר המבדק, הצוות שלנו, המורכב מאנשי מקצוע מובילים בתחומם, מנתח את תוצאות, מכין עבורכם דו"ח אישי, ועובר איתכם על ממצאי המבדק. בפגישת ייעוץ, נעניק לכם הכוונה וייעוץ מקצועי כיצד עליכם לפעול במטרה להגיע אל היעד שלכם.

 

איך זה עובד?

במבדקים השונים, אנו מודדים את האוויר הנשאף וננשף בעזרת מערכת מטבולית וכך יכולים להעריך את צריכת החמצן המרבית ולאתר בדיוק רב את הספים הפיזיולוגיים לפיהם מבוצעת חלוקת העומס באימונים (זונים).  כמו כן, ישנם מבדקים המאפשרים להעריך את ״פרופיל ההספקים״ המלא של הספורטאי ממנו מתקבל מידע רב על היכולות האירוביות ואנאירוביות. המבדק הספציפי ייבחר כתלות ברקע, התמקצעות והמטרות/יעדים שלכם.
באמצעות המדדים אנו יכולים להעריך את החלק היחסי של השימוש בשומנים ובפחמימות כמקורות אנרגיה (היעילות המטבולית במאמץ) ולבצע את הערכת היעילות המכנית (היחס בין צריכת החמצן לעצימות/הספק) ברמות מאמץ שונות. 

בנוסף, ניתן לבצע מדידת לקטט במהלך המבדקים על מנת לאתר את סף הלקטט.

הבדיקות יכולות להתבצע במספר אופנים:

  1. עם אופני הרוכב תוך שימוש בטריינר חכם (Cyclus2)
  2. על אופני ארגומטר (אופניים נייחים מסוג SRM)
  3. עם אופני הרוכב על גבי מסילה ייעודית המגיעה למהירות מרבית של 80 קמ"ש ולשיפוע של 27%.

ליצור מצוינות BODY     MIND     SCIENCE    

הצוות המקצועי שלנו במכון סילבן אדמס לספורט עובד איתכם ובשבילכם, ביחד עם המאמנים שלכם. המבדקים מותאמים לצרכים, ליכולות הפיזיולוגיות ולמטרות שהצבתם לעצמכם.

המכון הוקם במטרה ליצור מצוינות בספורט בעבודה משולבת בין יכולת פיזית, מדע ומחקר.
הכלים המדעיים והטכנולוגיה העומדת לרשותנו, מעניקה לכם הזדמנות ליצור מצוינות ולשבור שיאים חדשים – בין אם אתם רוכבים חובבים או מקצועיים, רוכבי אופני שטח או כביש, אנשי טריאטלון, אנשי איירונמן.

למידע על המבדקים לשיפור רכיבת אופניים וכיצד אנו יכולים לסייע לכם ליצור מצוינות ברכיבה ובכלל,
השאירו פרטים בטופס או התקשרו  073-3804138

Going Beyond - הדרך למימוש הפוטנציאל שלכם בספורט מתחילה כאן 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>